Ľutujeme, táto pracovná ponuka je uzavretá.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Zmenový majster/koordinátor baliacej linky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinovanie zamestnancov a ich činností počas pracovnej zmeny,
• koordinovanie prác: množstvo a druh balených výrobkov,
• kompletná obsluha a nastavenie baliacej linky (tlačenie etikiet, nastavenie zmeny
dátumu na baličke),
• plnenie plánov balenia
• zodpovednosť za hygienu na pracovisku
• vedenie záznamov pre vyhodnotenie,
• hlásenie nepodarkov nadriadenému,
• hlásenie potreby objednať materiál pre balenie (fólie, kartóny),
• podieľanie sa na balení výrobkov spolu so zamestnancami baliacej linky,
• práca v hlučnom prostredí

Zamestnanecké výhody, benefity
  • MESAČNÉ BONUSY V HODNOTE 110 € (suma zahŕňa obedy zdarma, mix výrobkov, tovaru a ovocia),
  • práca na trvalý pracovný pomer (pracovná zmluva), kmeňový zamestnanec,
  • práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne,
  • technické a personálne zázemie,
  • teplý nápoj k dispozícii počas celého dňa zdarma,
  • stravovanie zdarma,
  • motivačná mzda závislá na výkonoch,
  • 1x mesačne vitamínový balíček v podobe ovocia (cca 4 kg),
  • 1x mesačne výrobky a tovar v hodnote do 20,-€ zdarma (podľa odpracovaných dní),
  • vstupná prehliadka zdarma, zdravotný preukaz zdarma,
  • predaj potravín pre zamestnancov za zvýhodnené ceny (mäso a výrobky, mrazené múčne výrobky, ryby a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
potravinárstvo
Pozícia je vhodná pre absolventa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • odhodlanie pracovať v 3 zmennej nepretržitej prevádzke,ň
  • skúsenosti s koordinovaním zamestnancov vo výrobe výhodou,
  • schopnosť pracovať a rozhodovať sa samostatne