Ľutujeme, táto pracovná ponuka je uzavretá.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Vedúci technického zabezpečenia budovy a výroby a projektový manažér

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť a zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budov a zariadení, výrobných strojov a liniek, a to v spolupráci s vedúcimi oddelení, riaditeľom výroby, a to osobne, prostredníctvom podriadených a aj prostredníctvom externých dodávateľov,
• riadenie údržby a tímu údržbárov (plánovanie, organizovanie, motivovanie a kontrola)
• zabezpečenie riadneho a bezproblémového chodu výrobných strojov a zariadení, oprava a údržba strojov a zariadení, výkon preventívy a profilaktiky,
• zabezpečenie kompletných dokladov/certifikácií, revízií a pod./ a skúšok potrebných k prevádzke nehnuteľností, strojov a zariadení,
• zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
• asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,
• technická spolupráca pri vývoji alebo úprave potravinových strojov, pre inovácie výrobkov,
• opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné, elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.),
• Manažovanie projektov: spolupráca a príprava podkladov pre stavebné projekty a investičné projekty (rozmery, médiá, parametre zariadení a pod.) a výberové konania, spolupráca s agentúrou pre Eurofondové projekty (dodávanie podkladov a riešenie agendy)
• poznanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení, poznanie a dodržiavanie interných smerníc a noriem BOZP a PO (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany),
• bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám,
• optimalizovanie chodu výroby technického charakteru, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení,
• spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi,
• spolupráca s vedúcimi zamestnancami spoločnosti, najmä na technickom zabezpečení nehnuteľností, priestorov, strojov a zariadení,
• riadiť, plánovať a koordinovať prácu podriadených údržbárov

Zamestnanecké výhody, benefity

• Pozícia je súčasťou vedenia spoločnosti s reálnym vplyvom na chod firmy a zlepšovanie procesov,
• Zamestnancovi je k dispozícii: Notebook, mobil s dátami, analytické programy, vzdialené prístupy, služobné motorové vozidlo (po dohode je možné využívať aj na súkromné účely),
• Budujeme modernú firmu s dobrým technickým zabezpečením a vysokým stupňom automatizácie,
• Uplatňujeme motivujúci systém odmeňovania, odmeňujúci invencie a dobré výsledky
• zamestnanecké benefity - vianočné príspevky; stravovanie a nápoje zdarma; firemné grilovačky, lyžovačky a raňajky; príspevky na voľnočasové aktivity;
• brainstormingové riešenia zásadných otázok rozvoja firmy,
• výrazná zľava na nákup firemných výrobkov a tovarov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
technické, elektrotechnické, odborná spôsobilosť elektrotechnik, ekonomické
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
minimálna prax v požadovanom odbore 5 rokov
Počet rokov praxe
5
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • manažérska schopnosť plánovať, organizovať, kontrolovať, motivovať,
  • nastavenie pre sústavné zlepšovanie procesov,
  • ekonomická gramotnosť a starostlivosť dobrého hospodára,
  • anglický jazyk – výhodou