Ľutujeme, táto pracovná ponuka je uzavretá.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Pracovník v potravinárskej výrobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • obsluha liniek, strojov a zariadení určených na výrobu výrobkov,
  • obsluha liniek, strojov a zariadení určených na príjem, skladovanie alebo výrobu surovín do výrobného procesu,
  • výroba výrobkov (múčnych, zeleninových, obaľovaných, syrových a pod.),
  • príjem surovín, kontrola kvality, meranie teplôt,
  • rezanie syra na plátkovacom stroji,
  • ukladanie polotovarov na plata/do prepraviek, vkladanie plat do vozíkov, vsúvanie vozíkov do šokovacích/chladiarenských boxov,
  • manipulačné práce na pracovisku,
  • balenie hotových výrobkov na baliacej linke,
  • ručné balenie hotových výrobkov,
  • čistenie liniek, strojov, zariadení a baliacich zariadení,
  • ďalšie úlohy určené nadriadeným,
  • dodržiavať bezpečnostné pravidlá na pracovisku, zásady hygieny čistého pracoviska
  • práca je vykonávaná aj počas víkendov a sviatkov
Zamestnanecké výhody, benefity
  • MESAČNÉ BONUSY V HODNOTE 110 € (suma zahŕňa obedy zdarma, mix výrobkov, tovaru a ovocia),
  • práca na trvalý pracovný pomer,
  • práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne,
  • technické a personálne zázemie,
  • motivačná mzda závislá na výkonoch,
  • 1x mesačne vitamínový balíček v podobe ovocia (cca 4 kg),
  • 1x mesačne výrobky a tovar v hodnote do 20,-€ zdarma (podľa odpracovaných dní),
  • vstupná prehliadka zdarma, zdravotný preukaz zdarma,
  • predaj potravín pre zamestnancov za zvýhodnené ceny (mäso a výrobky, mrazené múčne výrobky, ryby a pod.).
Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.
Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe
1
Pozícia je vhodná pre absolventa
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti

• práca je vhodná pre mužov,
• prax s ručným paletovým vozíkom,
• odhodlanie pracovať v štvorzmennej prevádzke,
• manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť,
• skúsenosti v potravinárskej výrobe - výhoda,
• zodpovednosť, samostatnosť.