Ľutujeme, táto pracovná ponuka je uzavretá.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Administratívny pracovník výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia výrobnej prevádzky:
• Príjem a kontrola došlých faktúr, evidencia vo firemnom systéme (údaje, množstvá)
• Vystavovanie dodacích listov
• zabezpečenie obalového materiálu- kartóny, palety
• kontrola spotreby materiálu a vstupov do výroby
• Objednávanie surovín, evidencia príjmu a výdaja, komunikácia s dodávateľmi
• Sledovanie a evidencia dochádzky zamestnancov
• Podklady pre mzdy zamestnancov,
• Evidencia a výdaj stravných lístkov a balíčkov zamestnancom
• Evidencia a výdaj ochranných pomôcok
• Kontrola dodržiavania pracovných postupov a hygienických predpisov
• Nahrávanie evidenčných údajov do firemného systému (spotreba surovín, energií, odvody výroby, a pod.)
• Práca s PC (MS Office, Word, Excel, firemný systém ESO)
• Zastupovanie vedúceho výroby: koordinovanie zamestnancov a ich činností počas pracovnej zmeny, príjem a výdaj surovín a výrobkov
• operatívne riešenie pomocných činností vo výrobe

Zamestnanecké výhody, benefity
  • práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne,
  • technické a personálne zázemie,
  • teplý nápoj k dispozícii počas celého dňa zdarma,
  • stravovanie zdarma,
  • motivačná mzda závislá na výkonoch,
  • vstupná prehliadka zdarma, zdravotný preukaz zdarma,
  • predaj potravín pre zamestnancov za zvýhodnené ceny (mäso a výrobky, mrazené múčne výrobky, ryby a pod.).
Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie životopisu. Všetky došlé životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
administratíva, personalistika, ekonomika
Ostatné znalosti
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • samostatnosť,
  • dobré komunikačné schopnosti,
  • kultivovaný prejav